SilentKill

Strona klanu SK, lineage 2


#1 2008-05-29 11:39:01

outofmyway

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 4
Punktów :   

Moje zbyt długie nieobecności...

Witam!

Chiałem wyjaśnić dlaczego nie ma mnie ostatnio na kompie......chodzi mi o to że jak już mówiłem byłem w kwietniu na nartach we włoszech i sie połamałem...niestety teraz mam zaległości i ledwo sie wyrabiam, grozi
mi nawet nie zdanie do następnej klasy, a tego bym nie zniósł, więc jeśli was dziwi że tak mało siedze na kompie to wyżej macie wyjaśnienie:P
Poza tym może wkrótce będe w l2...udało mi sie nadrobić pare tematów, ale jest tego jeszcze duzo.

Wracając do tych moich nieobecności postanowiłem napisać kto jest moim zastępcom i pare zauwanych osób:
1)Białawdowa
2)WhiteKiller95 - BrzydkiRysio

oni sprawują władze ggdy mnie nie ma, apeluje jeszcze o to by klanowicze sie nie wyklinali ani nie tłukli między sobą.

Pozdrawiam

Out

Offline

 

#2 2008-05-30 21:27:56

BiałaWdowa

Ojciec Dyktator

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: Moje zbyt długie nieobecności...

Witam

Jest to mój ostatni post na forum. Dlaczego ??

Sprawa wygląda następująco, mam zbyt mało czasu na gre. Spowodowane jest to obowiązkami jak i życiem prywatnym. Mam nadzieję że jeszcze kiedys będę miał mozliwość powrotu do Was.

Od czasu do czasu będzie mnie można spotkać na L2 ale to będą krótkie obecności, dlatego też rezygnuje z członkostwa w klanie. Szkoda abym zajmował miejsce, a nie grał.

Życzę powodzenia Kubie jak i reszcie klanu w zdobywaniu zamków i opanowaniu servera:)

P.S. Admina daje Kubie i WhiteKiller95 oraz BrzydkiRysiu

Pozdrawiam gorąco
BiałaWdowa i Wdowiec


Gra to przyjemność nie rób z tego życia.
Masz problem ?? No to BAN

Tyle ile zrobisz dla klanu, tyle samo klan dla Ciebie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agroekologia.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl www.burma-club.pun.pl www.potracheotomii.pun.pl www.gronckyrecords.pun.pl